Dla Firm

Wiesz czego potrzebujesz, masz pomysł jak za pomocą grafiki lub animacji wypromować swoją działalność?

Świetnie!

Musisz tylko znaleźć najlepszą agencję, która pomoże Ci w realizacji. Ale zaraz – czy na pewno agencję?

Czy Twoja kampania składa się z wielu mediów, łączących skrajne dziedziny? Czy potrzebujesz kilku osób by twój pomysł był zrozumiany ? Czy aby sprecyzować i ubrać w obraz swoją ideę potrzebni są pośrednicy których działanie najbardziej widać przy wycenie a Twój projekt w efekcie i tak trafi na biurko do grafika? Czy zabawa w głuchy telefon, w której Ty tłumaczysz czego potrzebujesz a ktoś przekazuje informacje dalej do grafika to najbardziej efektowny sposób współpracy ?

Przemyśl.

Być może potrzebny Ci po prostu doświadczony człowiek, który skupi się na Twoim pomyśle i zrobi go tak, jak chcesz.

Grafiką 3D zajmuję się od 10 lat. W tym czasie miałem okazję pracować w dużych polskich agencjach, tworząc projekty dla międzynarodowych firm. Jestem generalista, co oznacza iż moja wiedza pozwala mi dobrać wszystkie elementy składowe tak, by zrealizować nawet bardzo skomplikowaną animację.

Od kilku lat jestem freelancerem i z powodzeniem realizuję projekty bezpośrednio dla klientów na własny rachunek. Najważniejsze chyba jednak jest to, że dokładam wszelkich starań by efekt współpracy był jak najlepszy, bo po prostu lubię swoja pracę.