Animacja biznesowa | Polityka korzystania z telefonów służbowych | Animacja 2D

Animacja biznesowa | Polityka korzystania z telefonów służbowych | Animacja 2D

Animacja biznesowa | Polityka korzystania z telefonów służbowych | Animacja 2D

Animacja biznesowa wykorzystywana jest w przedsiębiorstwach, aby zaznajomić pracowników, kontrahentów lub potencjalnych klientów z danym tematem. Przedstawić możemy zasady panujące w firmie, możemy wykorzystać animacje biznesowe np. jako uzupełnienie pracowniczego szkolenia. W animacji możemy zaprezentować nowy produkt lub wyjaśnić jak działamy. Taką animację możemy wykorzystać na stronie internetowej, w mediach społecznościowych lub na naszym stanowisku targowym.

Animacje biznesowe są lekką i łatwozapamiętalną formą przekazywania informacji. W trakcie szkolenia urozmaicą i w ciekawy sposób zaprezentują zasady panujące w firmie. Aniamcja “Polityka korzystania z telefonów służbowych” była przygotowana dla klienta właśnie na potrzeby szkolenia dla pracowników. Była doskonałym uzupełnieniem obszernego regulaminu. Na etapie tworzenia scenariusza zawarliśmy najważniejsze punkty, których należy przestrzegać w trakcie korzystania z telefonów firmowych.

animacja biznesowa
animacja biznesowa

Jeśli potrzebujesz animację biznesową  i jesteś zainteresowany współpracą ze mną zapraszam do kontaktu. Na podstawie Twojej myśli, pomysłu lub inspiracji stworzymy scenariusz, przygotujemy tekst lektora oraz grafiki i zanimujemy całość. Na każdym etapie produkcji masz wgląd w aktualny stan prac i na bieżąco możesz nanosić korekty. Chcemy aby animacja spełniała Twoje oczekiwania! Powinieneś przygotować informacje o posiadanych materiałach oraz  zakresie pracy, którą mam wykonać. Wszystko po to, abym mógł oszacować czas realizacji projektu. Wiedząc ile czasu zajmie mi wykonanie wizualizacji z łatwością podam koszt jej realizacji. Jeśli nie posiadasz takich materiałów pomocne są często inspiracje z internetu.  Jeżeli masz pytania – zadzwoń: tel. 603 074 037 lub napisz maila: damian@majcherek.net i ustalimy szczegóły.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o animacjach 2D, o procesie produkcji i wycenie kliknij tutaj