Animacja 3D Logotypu | Craftoon

Animacja 3D Logotypu | Craftoon

Animacja 3D Logotypu

Animacja 3D daje nam całą gamę możliwości. Jedną z nich jest właśnie animacja 3d logotypu marki lub firmy. Animacja logotypu sprawdza się idealnie w materiałach marketingowych gdy np. gdy prezentujemy swoją firmę na targach lub jako intro do filmów na potrzeby social media. Dzięki zastosowaniu animacji 3D Twoja firma zyska na rozpoznawalności i będzie kojarzyła się z nowoczesnym przedsiębiorstwem.

To, w jaki sposób zaprezentujemy i zanimujemy Twoje logo zależy tylko od naszego pomysłu. Możemy stworzyć litery powstające z metalowej kropki, szklane litery wypełniające się cieczą – jedynym co nas ogranicza jest wyobraźnia!

Poniżej prezentujemy animację logotypu wykonaną dla Craftoon na potrzeby targów odbywających się na Bliskim Wschodzie.

animacja 3D logotypu

nowoczesna animacja logotypu

animacja 3d

aniamcja 3D logotypu

craftoonCałą animację możesz obejrzeć poniżej:

core responsibility: all

 

Jeśli potrzebujesz animację logotypu i jesteś zainteresowany współpracą ze mną zapraszam do kontaktu. Na podstawie Twojego pomysłu lub inspiracji stworzymy koncepcję i zanimujemy całość. Na każdym etapie produkcji masz wgląd w aktualny stan prac i na bieżąco możesz nanosić korekty. Chcemy aby animacja spełniała Twoje oczekiwania! Powinieneś przygotować informacje o posiadanych materiałach (np. czy posiadasz logo w plikach wektorowych) oraz  zakresie pracy, którą mam wykonać. Wszystko po to, abym mógł oszacować czas realizacji projektu. Wiedząc ile czasu zajmie mi wykonanie wizualizacji z łatwością podam koszt jej realizacji. Jeśli nie posiadasz takich materiałów pomocne są często inspiracje z internetu.  Jeżeli masz pytania – zadzwoń: tel. 603 074 037 lub napisz maila: damian@majcherek.net i ustalimy szczegóły.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o animacjach 2D, o procesie produkcji i wycenie kliknij tutaj