Animacje 2D

Animacje 2D

Animacje 2D

Animacje 2D są jedną z najczęściej wykorzystywanych form w reklamach, ponieważ są lekkie i przyjemne w odbiorze a jednocześnie dają cały wachlarz możliwości. W krótkim czasie możemy przekazać sporo informacji, które dzięki niebanalnej grafice zapadną odbiorcom znacznie głębiej w pamięć niż zwykły tekst . Odpowiednio dobrana muzyka i kojący głos lektora – oto przepis na udaną animację.  Najczęściej wykorzystywane są do zaprezentowania marki, produktu, instrukcji obsługi czy idei.

Poniżej umieściłem przykładowe realizacje, w których zajęliśmy się kompleksową obsługą zlecenie – od wymyślenia scenariusza, opracowania tekstu lektora, przygotowanie grafik aż do zanimowania finalnego produku.

Animacja “Rodzinne inwestycje”

Animacja przygotowana została w celu przedstawienia usługi oferowane przez firmę. Zgodnie z ustaleniami przygotowaliśmy ją w stylu whiteboard. Dzięki nieszablonowym kolorom i ciekawej grafice całość prezentuje się niezwykle lekko i płynnie. Jeśli chcesz zobaczyć całą animację kliknij tutaj

Wizualizacja jadalni i kuchni w stylu skandynawskim

Animacja ‘Emeryturka.de’

Prosta animacja 2D, której celem było przedstawienie odbiorcom nowego produktu ubezpieczeniowego. Skierowana jest do Polaków mieszkających w Niemczech. Naszym zadaniem było przygotowanie scenariusza animacji, ilustracji oraz finalnej animacji 2D.  Animacja umieszczona została na stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Animacje 2D

Animacje 2D – Emeryturka.de

Animacje 2D

Animacje 2D – Emeryturka.de


Animacja 2D ‘Szkoła w chmurze Microsoft’

Szkoła w Chmurze Microsoft to o szkoła, która w praktyce stosuje dostępne narzędzia technologii informacyjno-komunikacyjnej we wszystkich obszarach swojej pracy, takich jak: zarządzanie szkołą, nauczanie oraz przyswajanie wiedzy. Celem animacji było krótkie przedstawienie zalet korzystania z usługi oraz warunków, jakie szkoła musi spełnić, aby mogła wdrożyć program.

Na podstawie otrzymanego scenariusza animacji przygotowaliśmy wstępny koncept, ilustracje oraz animację.

 

Animacje 2D

Animacje 2D – Szkoła w chmurze Microsoft

Animacje 2D

Animacje 2D – Szkoła w chmurze Microsoft


Sag’s Wien

Oto przykład jak miasto może wyjść naprzeciw swojej społeczności! Wiedeń uruchomił aplikację, dzięki której mieszkańcy mogą zgłaszać trudności z jakimi się spotykają w mieście. Niedziałająca latarnia, dziura na drodze czy zniszczony przystanek – Sag’s Wien! (tłum. powiedz to Wiedniowi).

Animacja pokazuje w krótki i przystępny sposób zasady działania animacji. Na podstawie briefu klienta stworzyliśmy scenariusz animacji 2D oraz finalną animację. Brawo Wiedeń! Oto przykład zastosowania nowoczesnych mediów i komunikacji z mieszkańcami!

 

Jeśli potrzebujesz animację 2D  i jesteś zainteresowany współpracą ze mną zapraszam do kontaktu. Przygotowujemy animacje kompleksowo, a więc na podstawie Twojej myśli, pomysłu lub inspiracji stworzymy scenariusz, przygotujemy tekst lektora oraz grafiki i zanimujemy całość. Na każdym etapie produkcji masz wgląd w aktualny stan prac i na bieżąco możesz nanosić korekty. Chcemy aby animacja spełniała Twoje oczekiwania! Powinieneś przygotować informacje o posiadanych materiałach oraz  zakresie pracy, którą mam wykonać. Wszystko po to, abym mógł oszacować czas realizacji projektu. Wiedząc ile czasu zajmie mi wykonanie wizualizacji z łatwością podam koszt jej realizacji. Jeśli nie posiadasz takich materiałów pomocne są często inspiracje z internetu.  Jeżeli masz pytania – zadzwoń: tel. 603 074 037 lub napisz maila: damian@majcherek.net i ustalimy szczegóły.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o animacjach 2D, o procesie produkcji i wycenie kliknij tutaj

Zapraszam!