Animacja 2D Rodzinne inwestycje | (explainer video)

Animacja 2D Rodzinne inwestycje | (explainer video)

Animacja 2D Rodzinne inwestycje | (explainer video)

Explainer video to rodzaj animacji, który ma w przystępny sposób wyjaśnić nam np. ideę czy instrukcję. Jest jedną z najczęściej wykorzystywaną formą, ponieważ jest lekkia i przyjemna w odbiorze a jednocześnie daje cały wachlarz możliwości. W krótkim czasie możemy przekazać sporo informacji, które dzięki niebanalnej grafice zapadną odbiorcom znacznie głębiej w pamięć niż zwykły tekst.

Animacja ” Rodzinne inwestycje” przygotowana została w celu przedstawienia usługi oferowanej przez firmę. Zgodnie z ustaleniami przygotowaliśmy ją w stylu whiteboard. Dzięki nieszablonowym kolorom i ciekawej grafice całość prezentuje się niezwykle lekko i płynnie.

explainer
explainer

Jeśli potrzebujesz Explainer Video  i jesteś zainteresowany współpracą ze mną zapraszam do kontaktu. Na podstawie Twojej myśli, pomysłu lub inspiracji stworzymy scenariusz, przygotujemy tekst lektora oraz grafiki i zanimujemy całość. Na każdym etapie produkcji masz wgląd w aktualny stan prac i na bieżąco możesz nanosić korekty. Chcemy aby animacja spełniała Twoje oczekiwania! Powinieneś przygotować informacje o posiadanych materiałach oraz  zakresie pracy, którą mam wykonać. Wszystko po to, abym mógł oszacować czas realizacji projektu. Wiedząc ile czasu zajmie mi wykonanie wizualizacji z łatwością podam koszt jej realizacji. Jeśli nie posiadasz takich materiałów pomocne są często inspiracje z internetu.  Jeżeli masz pytania – zadzwoń: tel. 603 074 037 lub napisz maila: damian@majcherek.net i ustalimy szczegóły.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o animacjach 2D, o procesie produkcji i wycenie kliknij tutaj