Animacja 2D Explainer Video | Emeryturka.de

Animacja 2D Explainer Video | Emeryturka.de

Animacja 2D Explainer Video | Emeryturka.de

Animacja 2D explainer video to rodzaj animacji, który ma w przystępny sposób wyjaśnić nam np. ideę czy instrukcję. Jest jedną z najczęściej wykorzystywaną formą, ponieważ jest lekkia i przyjemna w odbiorze a jednocześnie daje cały wachlarz możliwości. W krótkim czasie możemy przekazać sporo informacji, które dzięki niebanalnej grafice zapadną odbiorcom znacznie głębiej w pamięć niż zwykły tekst.

Wraz z Emeryturka.de przygotowaliśmy prostą animację 2D Explainer Videro. Animacja miała za zadanie przedstawić odbiorcom nowy produkt ubezpieczeniowy. Skierowana jest do Polaków mieszkających w Niemczech. Naszym zadaniem było przygotowanie scenariusza animacji, ilustracji oraz finalnej animacji 2D.  Animacja umieszczona została na stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Animacja 2D Explainer Video
Animacja 2D Explainer Video
Animacje 2D explainer video
https://vimeo.com/165411407

Jeśli potrzebujesz Animację 2D – Explainer Video  i jesteś zainteresowany współpracą ze mną zapraszam do kontaktu. Na podstawie Twojej myśli, pomysłu lub inspiracji stworzymy scenariusz, przygotujemy tekst lektora oraz grafiki i zanimujemy całość. Na każdym etapie produkcji masz wgląd w aktualny stan prac i na bieżąco możesz nanosić korekty. Chcemy aby animacja spełniała Twoje oczekiwania! Powinieneś przygotować informacje o posiadanych materiałach oraz  zakresie pracy, którą mam wykonać. Wszystko po to, abym mógł oszacować czas realizacji projektu. Wiedząc ile czasu zajmie mi wykonanie wizualizacji z łatwością podam koszt jej realizacji. Jeśli nie posiadasz takich materiałów pomocne są często inspiracje z internetu.  Jeżeli masz pytania – zadzwoń: tel. 603 074 037 lub napisz maila: damian@majcherek.net i ustalimy szczegóły.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o animacjach 2D, o procesie produkcji i wycenie kliknij tutaj