Wizualizacja dla Blender Boom

Wizualizacja dla Blender Boom

Wizualizacja wnętrz – domowe biuro oraz pokój dziecięcy

Wizualizacje architektoniczne można podzielić na wizualizacje budynków (exterior) oraz wizualizacje wnętrz (interior). Wizualizacje architektoniczne budynków dają nam możliwość pokazania obiektu, który jest jeszcze w budowie, w trakcie remontu lub przebudowy i w znaczy sposób przyspieszyć proces przedsprzedaży np. biur, apartamentów, mieszkań. Oprócz tego możemy pokazać całe otoczenie budynku.

Wizualizacje architektoniczne wnętrz są wykorzystywane zarówno przy nowych inwestycjach, jak i przy istniejących. W takim wnętrzu możemy umieść wszystko, co daje sporą przewagę nad sesjami fotograficznymi. Nie ma znaczenia czy potrzebujesz wizualizacji kuchni z nowoczesnym sprzętem czy przestronnego wnętrza w apartamencie na 40. piętrze budynku. Dodatkowo mając gotową wizualizację mamy możliwość wykonania animacji , którą można wykorzystać np. w spocie reklamowym lub w mediach społecznościowych.

Poniżej prezentujemy wizualizacje wnętrz – domowe biuro oraz pokój dziecięcy. Wnętrze domowego biura ma nowoczesny wygląd. Surowy beton na ścianach zestawiony został z kontrastującymi dodatkami w kolorze pomarańczowym. Klasyczne biurko w białym kolorze dodaje wnętrzu przytulności. Minimalistyczny zegar w ostrych kolorach przełamuje surowość ścian oraz dodaje całości charakteru. Wizualizacja pokoju dziecięcego do klasyczny styl skandynawski. Szare ściany przełamane białymi kropkami, modne łóżko Sebra oraz designerskie dodatki – w takim wnętrzu każdy produkt będzie dobrze wyglądał.

Dzięki wizualizacji wnętrz każdy produkt możemy umieścić w dowolnym wnętrzu. Niezależnie od tego, czy jesteś producentem krzeseł, oświetlenia, elementów wyposażenia kuchni – możemy dla Ciebie zrealizować wizualizacje wnętrza w wysokiej jakości w dowolnym stylu. Produkty, które są prezentowane na wizualizacjach wyglądają naturalnie i zawsze współgrają ze stylistyką wnętrza. Jeśli potrzebujesz grafik do materiałów reklamowych koniecznie skontaktuj się z nami. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi wizualizacjami w portfolio.

 

Wizualizacja wnętrz - domowe biuro

Wizualizacja wnętrz – domowe biuro

Wizualizacja wnętrz - domowe biuro

Wizualizacja wnętrz – domowe biuro

Wizualizacja wnętrz - domowe biuro

Wizualizacja wnętrz – domowe biuro

Wizualizacja wnętrz - domowe biuro

Wizualizacja wnętrz – domowe biuro

Wizualizacja dla Blender Boom - pokój dziecięcy

Wizualizacja dla Blender Boom – pokój dziecięcy

 

created in blender&cycles
core responsibility: all