Wizualizacja wnętrza | Komfort

Wizualizacja wnętrza | Komfort

Wizualizacja wnętrza dla Komfort

Wizualizacja wnętrza jest alternatywą dla sesji zdjęciowych – nie musimy budować całego planu i zatrudniać sztabu ludzi. Już w kilka dni możemy się cieszyć idealnym wnętrzem na wizualizacji.

Tworząc wizualizację wnętrz osiągamy taki sam efekt jak przy zdjęciach, ale dodatkowo mamy możliwość dokładnego zaprezentowania obiektu z dowolnej strony. Z łatwością możemy skorygować kolor mebli, ścian, co przy klasycznych sesjach zdjęciowych wiąże się z wysokimi kosztami. Łatwo też możemy stworzyć proste ujęcia filmowe, które doskonale sprawdzą się np. w Social Mediach czy w spotach reklamowych. Prezentowanie klasycznych wnętrz w niebanalnych aranżacjach i odpowiednim świetle przynosi spektakularne efekty.  Dodatkowo mając już gotowy model danego mebla czy dodatku z łatwością możemy umieścić go w innym ujęciu, zrobić z niego packshot np. do sklepu internetowego czy zmienić kolor.  Fotorealistyczne wizualizacje odgrywają także bardzo dużą rolę w reklame telewizyjnej, dlatego przykłądamy dużą wagę do jakości wizualizacji. Zdecydowanie mówimy nie niedopracownym wizualizacjom rodem z Simsów, ponieważ produkty klientów zaprezentowane w atrakcyjny dla oka sposób zapadają w pamięć klientom.

Poniżej zaprezentowałem przykładowe wizualizacje przygotowane dla marki Komfort.

Wizualizacja wnętrza- salon z kanapami

Wizualizacje - nowoczesny salon

Wizualizacja jadalni i kuchni w stylu skandynawskim

Wizualizacja nowoczesny salon

Wizualizacje salonu w pastelowych kolorach

Fotorealistyczna wizualizacja wnętrza

Jeśli potrzebujesz wizualizacji wnętrza i jesteś zainteresowany współpracą ze mną zapraszam do kontaktu. Powinieneś przygotować informacje o posiadanych materiałach na temat przedmiotu, który mam zaprezentować na wizualizacji – czy dysponujesz fotografiami, wymiarami produktów oraz  zakres pracy, którą mam wykonać. Wszystko po to, abym mógł oszacować czas realizacji projektu. Wiedząc ile czasu zajmie mi wykonanie wizualizacji z łatwością podam koszt jej realizacji. Jeśli nie posiadasz takich materiałów pomocne są często inspiracje z internetu.  Jeżeli masz pytania – zadzwoń: tel. 603 074 037 lub napisz maila: damian@majcherek.net i ustalimy szczegóły.

Jeśli chcesz dowiedzieć się  więcej o wizualizacji wnętrz kliknij tutaj