Animacja 2D

Prosta forma – maksimum informacji

Animacja 2D jest jedną z najczęściej wykorzystywaną formą w reklamach, ponieważ jest lekkia i przyjemna w odbiorze a jednocześnie daje cały wachlarz możliwości. W krótkim czasie możemy przekazać sporo informacji, które dzięki niebanalnej grafice zapadną odbiorcom znacznie głębiej w pamięć niż zwykły tekst . Odpowiednio dobrana muzyka i kojący głos lektora – oto przepis na udaną animację.  Najczęściej wykorzystywane są do zaprezentowania marki, produktu, instrukcji obsługi czy idei.

Proces tworzenia animacji rozbity jest na kilka etapów. W zależności od materiałów którymi dysponujesz  proces produkcji może się różnić od siebie, ale można go zamknąć w kilku punktach.

 1. Ustalenie stylistyki animacji.
 2. Przygotowanie scenariusza i tekstu lektora
 3. Przygotowanie grafik
 4. Nagranie lektora i przygotowanie udźwiękowienia
 5. Przygotowanie animacji

Przygotowujemy animacje kompleksowo, a więc na podstawie Twojej myśli, pomysłu lub inspiracji stworzymy scenariusz, przygotujemy tekst lektora oraz grafiki i zanimujemy całość. Na każdym etapie produkcji masz wgląd w aktualny stan prac oraz na bieżąco możesz nanosić korekty. Chcemy aby animacja spełniała Twoje oczekiwania!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wyjaśnić politykę korzystania z telefonów służbowych, chcesz przedstawić swoją firmę lub usługę, którą oferujesz  jesteśmy gotowi i czekamy na Twoją wiadomość!

Możemy dla Ciebie przygotować:

 • animacja 2D
 • prezentacje 2D
 • ilustracje 2D
 • animacje biznesowe
 • animacje firmowe
 • prezentacje interaktywne
 • animacje instruktażowe

Przykłady zrealizowanych animacji 2d:
Animacja 2d rodzinne inwestycje
Animacja 2D amazon
Animacja 2d ecco width=
Animacja 2D emeryturka

aniamcja 2d sag's wien

Jeśli potrzebujesz animację 2D  i jesteś zainteresowany współpracą ze mną zapraszam do kontaktu. Powinieneś przygotować informacje o posiadanych materiałach oraz  zakresie pracy, którą mam wykonać. Wszystko po to, abym mógł oszacować czas realizacji projektu. Wiedząc ile czasu zajmie mi wykonanie wizualizacji z łatwością podam koszt jej realizacji. Jeśli nie posiadasz takich materiałów pomocne są często inspiracje z internetu.  Jeżeli masz pytania – zadzwoń: tel. 603 074 037 lub napisz maila: damian@majcherek.net i ustalimy szczegóły.