Animacje 3D

Jedynym, co nas ogranicza jest wyobraźnia.

 

Animacje 3D

Animacje 3D pozwalają na trójwymiarowe przedstawienie obiektów, postaci oraz emocji. Dzięki animacji 3D możemy wiernie odtworzyć produkt, aby pokazać jego wszystkie zalety i przekonać odbiorców do marki. Animacje 3D powstają często jako rozwinięcie lub uzupełnienie treści prezentowanych w spotach reklamowych, prezentacjach lub filmach. Dzięki animacji 3D możemy nie tylko dowolnie imitować rzeczywistość ale także tworzyć – rządzącą się swoimi prawami – iluzję.

Ile kosztuje animacja 3d?

Koszt animacji zawsze ustalam indywidualnie. Cena animacji 3D zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od czasu przewidzianego na realizację projektu, skomplikowania animacji oraz długości jej trwania. Do przygotowania oferty potrzebuję także informacji jakiego rodzaju animacja jest potrzebna oraz  do czego i w jaki sposób ma być wykorzystana (np. animacja na stronę internetową, spot do mediów, prezentacja na targi). Jeśli wiesz jakiej animacji potrzebujesz i masz zebrane przykładowe, podobne animacje, które odpowiadają Ci pod kątem sposobu wykonania i jakości – napisz, a ja przygotuję wycenę. Jeśli nie posiadasz tych informacji, masz w głowie tylko pomysł, ideę, która wydaje się genialna, skontaktuj się – chętnie doradzę, pokażę przykładowe realizacje i wspólnie stworzymy finalny scenariusz animacji.

Materiały video to trend marketingowy, który będzie zyskiwał na znaczeniu w kolejnych latach. Firmy, które korzystają z najnowszych technologii zyskują wizerunek nowoczesnego przedsiębiorstwa, które nie boi się sięgać po niekonwencjonalne metody marketingowe i podążać za trendami.

Wykonuję:

  • animacje 3D
  • animacja postaci, produktów, scen
  • symulacje
  • animacje realistyczne
  • animacja low poly
  • VFX
  • animacje techniczne


animacje 3d

 

Jeśli potrzebujesz animacji 3D i jesteś zainteresowany współpracą ze mną zapraszam do kontaktu. Powinieneś przygotować informacje o posiadanych materiałach, czy dysponujesz fotografiami, wymiarami produktów i  zakresie pracy, którą mam wykonać. Wszystko po to, abym mógł oszacować czas realizacji projektu. Wiedząc ile czasu zajmie mi wykonanie wizualizacji z łatwością podam koszt jej realizacji. Jeśli nie posiadasz takich materiałów pomocne są często inspiracje z internetu.  Jeżeli masz pytania – zadzwoń: tel. 603 074 037 lub napisz maila: damian@majcherek.net i ustalimy szczegóły.