Animacje biznesowe

Pokaż swoją firmę w dobrym świetle!Animacje biznesowe pozwalają w łatwy, przystępny i przyjazny dla oka sposób skomunikować się z klientem, kontrahentem lub pracownikiem. Pomagają budować pozytywny wizerunek firmy, są idealne gdy trzeba przedstawić ideę biznesową, świetnie sprawdzą się przy przedstawianiu firmy nowym pracownikom. Oprócz animacji 2D, które przy animacjach biznesowych są najbardziej popularne, pole do popisu daje nam grafika 3D.

Proces tworzenia animacji rozbity jest na kilka etapów. W zależności od materiałów którymi dysponujesz  proces produkcji może się różnić od siebie, ale można go zamknąć w kilku punktach.

 1. Ustalenie stylistyki animacji.
 2. Przygotowanie scenariusza i tekstu lektora
 3. Przygotowanie grafik
 4. Nagranie lektora i przygotowanie udźwiękowienia
 5. Przygotowanie animacji

Przygotowujemy animacje kompleksowo, a więc na podstawie Twojej myśli, pomysłu lub inspiracji stworzymy scenariusz, przygotujemy tekst lektora oraz grafiki i zanimujemy całość. Na każdym etapie produkcji masz wgląd w aktualny stan prac oraz na bieżąco możesz nanosić korekty. Chcemy aby animacja spełniała Twoje oczekiwania!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wyjaśnić politykę korzystania z telefonów służbowych, chcesz przedstawić swoją firmę lub usługę, którą oferujesz  jesteśmy gotowi i czekamy na Twoją wiadomość!

Możemy dla Ciebie przygotować:

 • animacja 2D
 • prezentacje 2D
 • ilustracje 2D
 • animacje biznesowe
 • animacje firmowe
 • prezentacje interaktywne
 • animacje instruktażowe

animacje biznesowe

Jeśli potrzebujesz wizualizacji wnętrza i jesteś zainteresowany współpracą ze mną zapraszam do kontaktu. Powinieneś przygotować informacje o posiadanych materiałach na temat przedmiotu, który mam zaprezentować na wizualizacji – czy dysponujesz fotografiami, wymiarami produktów oraz  zakres pracy, którą mam wykonać. Wszystko po to, abym mógł oszacować czas realizacji projektu. Wiedząc ile czasu zajmie mi wykonanie wizualizacji z łatwością podam koszt jej realizacji. Jeśli nie posiadasz takich materiałów pomocne są często inspiracje z internetu.  Jeżeli masz pytania – zadzwoń: tel. 603 074 037 lub napisz maila: damian@majcherek.net i ustalimy szczegóły.